Subinžvikė, pakinktai ir kitos ne visai žaislinės vibracijos

Šaltinis: Radio Saigon @ Flickr

Šaltinis: Radio Saigon @ Flickr

Sodoma ir Gomora

Aš esu mylimojo, ir mano mylimasis yra mano.” Ši žydromis raidėmis išrašyta ištrauka iš Giesmių giesmės – erotiškiausios Biblijos knygos – cituojama vienoje krikščioniškoje interneto svetainėje, kuri prekiauja sekso reikmenimis. Net antroji feminizmo banga, atriedėjusi 1960-aisiais su seksualine revoliucija, antikariniais protestais ir socialiniais judėjimais, kartkartėmis taškė konservatyvaus seksualumo purslus – kai kurioms feministėms S/M santykiai buvo draudžiama zona, žeidžianti moters seksualumą, o pornografija traktuota kaip tabu. Bet štai driokstelėjo postmodernizmas ir minimi krikščionys žydromis raidėmis ant balto ekrano fono demonstruoja Michelio Foucault represinę hipotezę: net konservatoriškiausi režimai netildo ir netrina seksualumo. Net priešingai – jie įtvirtina seksualumą kaip gyvybiškai svarbią tapatybės šerdį vis kategorizuodami, rūšiuodami ir skaldydami seksualumus, idant nė vienas iš jų neliktų nepaaiškintas ir neracionalizuotas. Taigi, ir krikščionys gali birbintis vibratoriais, karūnuoti penius žiedais, trinti vienas kitą lubrikantais. Bet analinių kamuoliukų, subinžvikių, pakinkytų dildo ar antrankių susituokusieji (nes būtent jiems ir tik jiems skirta minėta interneto parduotuvė) negali įsigyti. Ne dėl deficito. Giesmių giesmė suokiama vakuuminiams santykiams, renčiamiems ant aiškių mainų dinamikos, misionieriškai uoliai tesiekiančios gyvybės simbolikos. Užpakaliukai čia nepenetruojami, rankos nerišamos ir moterys nešvyturiuoja dirbtiniais bybiais. Čia fantazija tampa citata (Edeno, Holivudo, skilties “Jis ir Ji”), o ne kūryba, kur negana nei Edeno, nei Holivudo, nei “Jis ir Ji”.

Įsigyti sekso žaisliukus, ypač neturint pernelyg daug patirties, nedrąsu. Pirmąjį žaisliuką parsivežiau iš Amsterdamo erotolando, kur apžiurėjusi kalną paršelio spalvos dildukų ir įvairios guminės, silikoninės, stiklinės, metalinės bei kitokios produkcijos išsirinkau vadinamąją kulkelę – klitorinį vibratorių su keliomis užmaunamomis skirtingos faktūros kepurėlėmis. “Ar reikia elementų?” – paklausė už prekystalio dirbęs blondinas. “Ne,” – padėkojau. “Greitos rankos?” – atsakė iškrizendamas pro baltus olandišikus dantis švilpiančia anglakalbe (fašt hands?) ir aš panorau, užsimovusi visas kepurėles, prasmegti skradžiai po Raudonų žibintų kvartalo žeme. Elementus įsigijau vėliau, o kulkelė, ypač iš pradžių, prišaudė malonių solinių patirčių.

Antrasis pirkinys buvo užtrukusio planavimo, besikartojančio fantazavimo ir apskaičiuoto taupymo kūdykis. Odiniai pakinktai nėra pigūs. Būtent pakinktai, o ne šiaip odinis diržas, dirželis, raištis, prisegimas dildo ar strap on‘as. Net perkant internetu reikia išsiaiškinti, kad nenusmuktų į tarpukojį nederamu momentu, pernelyg neužveržtų, nenutrintų, nepanešėtų į kelnaites ir kad neleistų dildo išsprūsti. Pakinktai tampa aritmetikos, estetikos, kontrolės ir komforto sinteze, šaunančia iš šakumo lyties subversija. Čia politiškai svarbu ir spalva, ir forma, ir faktūra. Daugmaž realistiškai įraudęs kaip kūdikio žandukai ar trintų mėlynių spalvos? Paburkęs ir elastiškas ar standus ir atkartojantis varpą vagojančias gyslas? Nuženklintas ritmiškais, bet nenatūraliais lankeliais ar kiek pariestas kaip Bratwurst dešrelė? Su apyvarpe ar be? Galima įsigyti net tokį, kuris įmituoja Mergelę Mariją, Budą ar giltinę. Juodoje, mano kirkšnis apjuosusioje odoje ant mano šakumo įkinkytas silikonas nėra tiesiog penis ar falas.

Aš nesu svetimame kūne įkalinta siela, išsiilgusi to, ko man trūksta. Mane veža ne trūkumas, o aistra kurti ir išgyventi naujas patirtis. Jos nebūtinai iš karto slysta be trukdžių, lyg būtų glotniai sulubrikuotos. Pasiklystu tarp dirželių, tikrinu, ar ne aukštyn kojom prikabinau dilduką. Sūriai kvepianti oda maloniai priglunda po sėdmenimis. Metalinės dirželius aplink mano šlaunis suveržiančios sagtys vėsina, o virš tarpukojo pakibęs silikoninis falas įsiremia į gaktą. Suimu jį dešine ranka ir pamažu glostau, spaudžiu, kiekvienu judesiu iremiu jį vis stipriau sau į gaktą. Bet jis nėra mano, o aš nesu jo. Tą ypač juntu, kai praskėtusi M. sukišu lateksu apgaubtą silikoninį falą ten, kur anksčiau tebuvo mano pirštai ir liežuvis. Nejaučiu jos aštraus sūrumo ir mano oda nepatiria, kaip keičiasi vaginos faktūra, kaip ji sirpdama vis tampriau apgaubia ją tenkinančias mano kūno dalis. Šįkart jausmas kitoks. Glaudžiu M. prie savęs ir tolstu, bet vėl rankomis gaubdama jos stangrų užpakaliuką prisitraukiu. Mane varo iš proto jos alsavimas, aš drauge svaigdama giliai kvėpuoju ir į mano kirkšnis supančiotą odą sunkiasi mano drėgmė ir kvapas. M. pertraukia mano svaigulį. Prašo sulėtėti, judėti atsargiau. Mėginu įdėmiau jausti, ką patiria jos kūnas. Mes apsikeičiam vaidmenimis. Vėliau ji sako, kad galėčiau mažiau nurodinėti, kaip greitai ar lėtai jai judėti, mat ji pasijuto besimylinti lyg robotukas, kurio mechanizmui vis keičiami rėžimai. Kitąkart komandas bandau keisti giliais taip, aimaningais patinka, godžiais nesustok, ramiais palauk.

Sekso žaisliukų nebūtina pirkti, juos galima ir pasigaminti ar tiesiog aproprijuoti esamus reikmenis. Viena amerikiečių bendrovė, kuriai priklauso kelios sekso žaisliukų parduotuvės, organizuoja nešvankių rankdarbių dirbtuves, kuriose mokoma pasidaryti žaisliukų iš elementarių buitinių rakandų ar daržovių. Supjaustytos dviračių kameros tampa botagėliais, o elementarios kelnaitės su prisiūta kišenėle – erotiškais apatiniais, į kurių kišenėlę patalpintas mobilus telefonas išvibruoja ne tik skambučius, bet ir malonumus. Seksas neturi tapti tik kai kuriems įperkama prekė, jis turi išlikti malonumu. Kai nevengiama žaidimų, aš mokausi nebijoti kurti neįprastus intymumus. Aš įkūniju savo fantazijas. Ne tik alsuoju, bet ir prapliūpstu juoku. Inksčiu iš lūkesčio. Kartais netikėti intymumai atneša ašaras, o būna – ir nesusipratimus. Subyru į tūkstančius šukių ir žinau, kad kai kurių neberasiu. Ir man tai patinka.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s